Автовикуп Дніпро Продаж Авто

Автовикуп У Дніпропетровську

Автобазар в Дніпропетровську

Автобазар Дніпро. Де перебувати. Скільки коштує. Як продати авто з Авторинку. Допомога у продажу авто. Відсутність комісії. Корисні знання для новачків.

Авторинок Дніпропетровськ з продажу авто в Дніпропетровську знаходиться за адресою вул. Олександра Оцупа.

Офіційно автобазар працює в суботу, неділю з 8:00 до 16:00.

Також на території автобазару перебувати МРЕВ. І, якщо Ви їдете на покупку авто, є СТО.

А тепер для тих, хто перший раз їде на автобазар і хоче ризикнути, розповімо кілька порад і Лайфхак. Не будемо Вас вантажити які бувають випадки, розповімо лише як все повинно відбуватися. Результат не гарантуємо і в принципі не радимо взагалі таку аферу, як автобазар. Чому? Все просто, тому що за 17 років практики, відсоток проданих машин на автобазарі лише 0,3%. Це була лише ймовірність або везіння, як Вам завгодно. «Раз на рік і палиця стріляє». Але системно це не працює.

Ну а для тих, хто вважає: «А ось у мене все вийде» (до слова ми теж такі), все ж розповімо, а раптом і справді це саме той день, коли палиця вистрілить.

Найчастіше, 85% продавців їдуть в 5: 00-6: 00 ранку, з думкою: «я буду першим», ну або в десятці перших.

Черга, штовханина, перекупки в вікно: «Слухай, та, не їдь туди, ща заберу», ось реалії автобазару. Щоб всього цього уникнути, їдемо на ринок в п’ятницю до 19: 00-20: 30, спокійно заїжджає, перекупки будуть стукати у вікна, але значно менше і в основному ті, хто привіз свої авто або поцікавитися у «новачка автобізнесу» про його ціну . Вибираємо собі місце і на наступний ранок спокійно приїжджаємо без суєти і мороки.

Рекомендуємо Вам перед поїздкою зателефонувати нам або заповнити заявку на сайті, щоб знати вартість свого авто і не повестися на дешеві пропозиції перекупок на вході в автобазар.

На 6 ранку сенсу їхати немає, краще виспіться, так як в такий час на ринку тільки перекупка. В основному «покупці» підтягуються до 9-10, а то і до 10-11, так що сміливо їдемо на 9-10 годин. Якщо боїтеся пропустити свого раннього покупця, то залиште під склом бланк. У ньому розпишіть все характеристики машини: марка, модель, рік, мотор, а також телефон і свою ціну, короткий опис і переваги саме Вашої машини серед інших на ринку. До речі, цей бланк коштує приготувати заздалегідь і кілька примірників. Якщо ви захочете, наприклад, продати авто за 19800 $, а на авторинку дві такі ж машини продаються по 16000 $, варто поміняти бланк з більш низькою ціною. А далі два дні «веселощів».

На завершення бажаємо Вам удачі, в цій нелегкій справі з продажем авто на автобазарі. А якщо Ви все таки захочете продати авто з комфортом, позитивними емоціями і в найкоротші терміни, то нижче написаний наш номер.

+38(068)366-88-66

Автовикуп в Дніпрі це наше профільний напрям. Для оцінки Вашого авто просто заповніть форму нижче. Ми вважаємо. що автовикуп в Дніпропетровську повинен бути тільки якісним сервісом. Що Вам, нашим клієнтам, не потрібно було продавати свої авто на авторинках Дніпра. А просто зателефонувати нам, Автовикуп №1 в Дніпрі викупить Ваше авто гарантовано дорого і швидко. Від Вас не потрібно ніяких вкладень! Оформлення за наш рахунок!

Калькулятор викупу автоЗамовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!