Підберемо авто підходяще Вам

Пошук і підбір автомобіля для Вас

ВИЇЗНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛІВ

Купівля авто в Дніпрі – справа не складна, набагато важче взяти стару машину належної якості. Звичайно, в нашому місті існує безліч вигідних на перший погляд пропозицій, але як не помилитися, і не отримати «кота в мішку»? Тим більше, коли деякі корисливі автовласники намагаються приховати реальну вартість свого автомобіля, відчутно завищуючи її.

Щоб не потрапити в халепу, ми рекомендуємо вам звертатися до справжніх професіоналів своєї справи, таким як, наприклад, наша компанія «Autovykup.dp.ua». Більше 15 років ми надаємо своїм клієнтам такі послуги, як виїзна діагностика автомобіля в Дніпрі і Дніпропетровській області, термінова скупка авто та ін. Вам достатньо зробити один дзвінок за номером, вказаним в розділі «контакти», і ми приїдемо до вас.

РИЗИК АБО ВИГОДА?ОБИРАТИ ВАМ!
Виїзна діагностика автомобіля перед покупкою в м Дніпро – це далеко не безглузда трата власних коштів, а гостра необхідність, адже тільки так ви зможете дізнатися максимально повну інформацію про машину, яку планували купити. Як можна зрозуміти з назви послуги, виїзна комп’ютерна діагностика авто проводиться нашими фахівцями прямо на місці планованої угоди, яку ви зможете оформити відразу після проведення необхідних процедур, або ж відмовитися від неї.

ПРОЦЕС ПЕРЕВІРКИ
Процес комплексної виїзної комп’ютерної діагностики перед покупкою авто включає в себе безліч різних етапів, зокрема:

  • Загальний огляд.
  • Перевірка стану покриття.
  • Перевірка пробігу.
  • Вивчення документації.
  • Тест Драйв.
  • Перевірка на юридичну чистоту.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Своїм клієнтам ми пропонуємо найвигідніші ціни на виїзну комп’ютерну діагностику, відмінна якість нашої роботи, уважність і високу кваліфікацію наших фахівців.

Зокрема, ціна в Дніпрі на дану послугу, замовлену в нашій компанії, становить 50 дол. за огляд одного автомобіля. Повний пошук варіантів авто, перевірка і поставка авто безпосередньо до Вас від 200 дол.

 

+38(068)366-88-66

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!