Викуп авто у юридичних осіб

Викуп авто у корпоративних клієнтів

Autovykup.dp.ua здійснює терміновий викуп легкових автомобілів (як нових так і з пробігом) і автопарків у підприємств в Дніпрі і Києві, а також, у юр осіб.

 

За 18 років роботи в автобізнесі ми завоювали довіру десятків корпоративних клієнтів і сотні позитивних відгуків від різних організацій в Україні. Основна перевага нашого агентства у викупі старих авто у організацій Дніпра – максимально вигідні умови і швидкість здійснення угоди! Ми готові скуповувати автопарки будь-якого розміру в Дніпрі і області, а також Києві. Швидко. Прозоро і Дорого.

Як це працює?

1. Ви залишаєте заявку по телефону 068-366-88-66 або через форму зворотного зв’язку на сайті.

2. По телефону ми називаємо попередній «коридор» цін за машини.

3. Наш фахівець приїжджає до Вас і виробляє технічний огляд авто і озвучує остаточну вартість.

4. Ми повністю займаємося підготовкою всіх необхідних документів для переоформлення.

5. Розраховуємося з Вами відразу на місці, в момент завершення угоди за готівку.

Чому з нами вигідно?

— Ви економите свій час і не займаєтеся продажем корпоративних бу авто. Наш автоексперт безкоштовно проводить огляд і оцінку автомобілів організації.

— Ми викуповуємо будь автопарки: кредитні авто, лізингові автомобілі, автопарки дорогих іномарок і старі б у машини.

— Ми вигідний автовикуп. Справедливо оцінюємо автомобілі виходячи з технічного і кузовного стану. Виплачуємо, як правило, 95% від ринкової вартості. З нами Ви поновіть автопарк легко і вигідно.

— Ми повністю супроводжуємо вас на всіх етапах транзакції і беремо на себе всю підготовку необхідних документів. Якщо ви є організацією, компанією або юридичною особою і хочете оновити або продати парк транспортних засобів – ми допоможемо вам зробити це в найкоротші терміни за максимальною ціною.

Терміновий автовикуп корпоративних автомобілів у юридичних осіб, страхових компаній, викуп авто у підприємств і лізингових компаній з виїздом нашого експерта до Вас проводиться протягом 1 години (якщо в продажу 1 машина) або 1 дня (якщо це автопарк з декількох машин).

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!