+38(068)366-88-66

Продати машину

з нами 0 грн / без нас 15850 грн

Продати машину

Продати машину з нами 0 грн, продати свій автомобіль самому 15850 грн. Телефонуйте нам. 30 хв і грошенят у Вас.

Як вигідно продати машину і скільки це коштує?

Хочу продати машину, а кому продати машину?

Продати авто з пробігом? Можна звернутися до нас, Autovykup.dp.ua. Час 15 хв, витрати 0 грн, так як ми беремо все на себе. Ми не прагнемо до одноразової угоді. Ми працює для того, щоб наші клієнти зверталися до нас регулярно.

Нижче представлена ​​стаття як відбувається середньостатистична продаж авто, від початку до укладення угоди і скільки це коштує. Так що почнемо з початку, розкладемо по пунктам, а потім вкажемо їх вартість.

Після прийняття рішення слід перший етап – це підготовка авто.

Вам потрібно перевірити наявність арештів на власника і автомобілі, ця операція коштує від безкоштовно (якщо домовитеся з нотаріусом перевірити бази) до 200-400грн.

Привести в порядок машину, цей пункт ділитися на два основних: технічний стан і зовнішній вигляд. На перший не будемо загострювати увагу, тому що ціна буде залежати від того, як власник стежив за машиною. З рад можемо сказати одне, звичайно ж потрібно виправити все більші і значні дефекти і несправності. А ось «витратні матеріали», такі як масло, гальмівні диски і різні гумки, втулки і ущільнювачі – не критично. Це можна виправити після показу авто на сто новому власнику або поділити їх навпіл і поступитися Вашу частина з вартості авто або зовсім залишити все на нового власника. Але побачивши патьоки масла, несправну коробку, погнуті важелі і все в такому дусі – 99,9% покупців йдуть. Вартість цього етапу від 200 $ до нескінченності, все залежить від того як експлуатували авто і який був догляд до продажу.

А ось зовнішній вигляд потрібно виправляти обов’язково, по найменшій причини, побачивши дефекти на фото люди просто не подзвонять, всі ми хочемо купити класну машину в інтернеті, за найнижчою ціною, але ні як не пом’яту і подряпану, побиту градом. Ціна цього пункту так само варіюється від стану авто до продажу.

Те на що варто звернути особливу увагу:

– Деталі авто потребують фарбування і заміни (причини: вм’ятини, подряпини, корозія, відколи) адже погодьтеся, Ви б не купили пом’яте авто. Вартість фарбування однієї деталі автомобіля від 2000грн. Але не поспішайте фарбувати деталі, так як фарбовані деталі зменшують вартість авто.

– Тут Вам прийде на допомогу така послуга, як витягування вм’ятин, якщо деталі не фарбовані і вм’ятини без пошкодження ЛКП. Вартість такої послуги від 40 грн, за вм’ятину від граду, до вартості фарбування деталі автомобіля.

– Гума, то на що звертають уваги всі покупці. Ціна залежить від Вашого авто.

– При наявності дефектів на лобовому склі вартість заміни варіюється від 100 $.

– Кінцевий пункт підготовки Вашого авто до продажу: «комплекс» або хімчистка-полірування. Вартість від 1700 грн до 3000 грн.

Тепер етап номер два. Ваша машина готова, всі дефекти і вади усунені (ну або майже все) і Ваше авто стало презентабельного вигляду і готово до продажу. Продати машину сайти.

Тепер приступаємо до виставлення авто в інтернеті (тут наведені доступні для звичайного користувача приклади працюючих методів продажу, а не наклейку на скло), робимо класні фото машини, пишемо докладний опис.

На таких сервісах як Нововведення при реєстрації нового мобільного номера дають три безкоштовні публікації ( «Але це таке», як прийнято зараз говорити). Мінімальна робоча версія, на тиждень – 50 грн публікація + один ТОП 7 грн, мінімум щоб Вас помітили і були дзвінки необхідно 25 ТОПів + лайфхак дві публікації в тиждень – 2 * 50грн, це допоможе бути вище і не розтринькати свій куплений топ. Разом 325 грн один тиждень.

На РСТ публікація безкоштовна, купуються місця пакетами, знову ж мінімально робоча версія 350грн, пакет доступний на два тижні. Разом 175 грн один тиждень.

OLX – публікація безкоштовно, тип «ТОП» коштує 70грн.

Є ще автобазар, в Дніпропетровську і області цей сайт працює погано, тому що орієнтований для Київського регіону.

Резюмуючи, портали розміщені за якістю від великого до меншого, працюють всі. Ми представили мінімально робочу версію. Багато витрачають більше на продаж одного авто, купуючи більше топів і дорожче пакети. В середньому використовуючи всі портали вартість одного тижня розміщення близько 570 грн.

В середньому продаж одного авто займає 6 тижнів. Не без того, можуть купити і в першу, а можуть і на 10. 6 тижнів – це середня статистика за останній рік, пов’язана вона з новими законами розмитнення.

І ось коли Ви знайшли покупця, настає третій етап – переоформлення. Все розписувати не будемо, тільки те, що стосується продавця. Зняття авто з обліку офіційно по касі 400 грн (прискорений 900 грн), договір купівлі-продажу 1200 грн (його зазвичай платять навпіл).

Разом, продати машину самостійно коштує від 15850 грн. І це ми ще не враховували вартість бензину на порожні покази авто і Ваші нерви, на відповіді по телефону.

Продати машину дорого з Autovykup.dp.ua дзвони або заповнюй заявку на сайті.

+38(068)366-88-66

Калькулятор викупа автоCall Now Button